EĞİTİM AL

 

Hoş geldin,

 

İnsanlar ile daha iyi bir İLETİŞİM kurmak, onların yanında daha GÜÇLÜ olmak ve yaptığın işte daha BAŞARILI olmak istersin değil mi?

 

O zaman sana, hayatının kalitesini ve keyfini arttıracak bir teklif sunuyorum. Dünyanın ilk ve En Kaliteli NLP birliği Olan INLPTA ‘dan bir Randevu al, geleceğinin güzel manzarasına bakarken alacağın eğitimlerin içeriğini, kazanımlarını, kullanım alanlarını konuşalım.

 

Sana verebileceğimiz bazı eğitimleri görmek için tıklayabilirsin.

 

Seninle tanışmak için heyecanlanıyorum.

Görüşmek üzre

Fatih Abadi

 

3 thoughts on “EĞİTİM AL

 1. ERSEL KOCABOZ

  Mesleğimde profesyonelleşmek adına eğitimlerinizle ilgileniyorum. Verdiğiniz eğitimler ve yaptığınız çalışmalar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterim. İyi çalışmalar dilerim

  Reply
  • admin

   Merhaba
   Alev Hanım,

   INLPTA dünya genelinde NLP eğitimlerine sertifika verip akredite eden bir kurum olarak çalışmaktadır. NLP ve koçluk eğitimlerini Türkiye’de INLPTA ‘dan sertifika veren eğitim ve danışmanlık firmaları ile INLPTA ‘nın kendi bünyesinde yetiştirdiği INLPTA normlarını en üst seviyede uygulayan eğitmenler vermektedir. Eğitimin kalite sağlığı açısından online veya video DVD gibi bir eğitim çalışması yapmamaktayız.İP adresinizden yurtdışından ziyaret ettiğiniz görülmektedir dilerseniz eğitime dair sorularınız veya danışmak istediğiniz konularda INLPTA Türkiye merkezi ile online görüşme yapabilirsiniz.

   Keyifli çalışmalar
   Saygılarımızla
   INLPTA Türkiye

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *