INLPTA Sertifika Eğitimi

   Kişisel ve profesyonel gelişiminiz için NLP uygulayıcısı sertifika eğitim programlarımıza katılın. INLPTA onaylı sertifika eğitim programlarımız yüksek eğitim standartları sayesinde tüm dünyada kabul görür. Sertifikalı NLP eğitimlerinin giriş aşaması: NLP Uygulayıcı Eğitimidir (Pratisyen – NLP Practitioner). İkinci aşama NLP Uzman Uygulayıcı Eğitimidir (NLP Master Practitoner). Üçüncü aşama, NLP Uzmanı ve Eğitmenliği Eğitimidir (NLP Trainer)

 

 Modern Eğitim Metodolojisi ve Tasarımı:

 

   NLP eğitim ve seminerlerimiz 4-Mat olarak adlandırılan, çoklu zeka kuramına uygun pedagojik eğitim modüllerinin biraraya getirilmesiyle özel olarak tasarlanmıştır. Bundaki amaç, bilinçli ve bilinçdışı öğrenme süreçlerini aktif hale getirip, tüm öğrenme tiplerini gözeterek, katılımcıların maksimum düzeyde eğitim içeriklerini özümseyerek faydalanabilmelerini sağlamaktır. Dinamik eğitim modelimiz sayesinde, her bireyin gereksinimlerine cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. Sertifika eğitimlerimiz, güvenli bir eğitim atmosferi içerisinde, nlp eğitim içeriklerinin özenle işlenip, grup çalışmaları sayesinde pekiştirilip, eğlenceli ve uygulamaya yönelik bir öğrenme sürecini mümkün kılmaktadır…

 

Sertifikalı NLP Eğitimlerimiz İçin Genel Katılım Koşulları:

 

   INLPTA ‘nın sertifika eğitimlerimize katılım için, temel ruhsal ve bedensel sağlığın yerinde olması koşulu vardır. Eğitim, katılımcıların herhangi bir psikolojik rahatsızlığının olmadığını kabul eder. NLP sertifika eğitim programları tıbbi yada psikolojik terapi yerine geçmez. Katılımcılar 20 yaşını doldurmuş, en az ön lisans seviyesi veya dengi eğitim kurumundan mezun veya öğrenimine devam ediyor ve herhangi bir yasadışı örgüt ya da tarikat üyesi olmadıklarını teyit ederler. Eğitim programlarımızda kontanjan sınırlaması olup, yapılacak olan ön kayıt, arzu edilen eğitim döneminde veya eğitim grubunda yer ayırmayı garanti edemez. Uluslararası nlp eğitim standartları gereğince katılımcıların başarılı mezuniyet için eğitime en az %90 oranında katılmış olma ve başarıyla tamamlama sorumlulukları vardır. Kaçırılan eğitim bölümleri , bir sonraki eğitim döneminde ücret ödemeden tekrarlanabilir.

 

Uluslararası Akrediteli Eğitim ve Seminerlerimizi Burayı Tıklayarak Görebilirsiniz.