Üye Ol

    INLPTA sertifikalı Uygulamacı ve Eğitmenler kendilerine özel bilgilerini paylaştıkları hatta blog olarak kullanabilecekleri güzel bir sayfa hazırlığındayız.
Üyelik sistemi ve kişisel blog kullanım bilgileri, başvuruda bulunan kişilere mail yolu ile gönderilecektir.

 

NOT:  INLPTA Türkiye ‘ye, üyelik  ve kişisel blog  için ücret ve gerekli altyapı çalışmaları şuanda hazırlanmaktadır. 01,02,2016 Tarihinde Aktif yayına geçilecektir.

 

 

5 thoughts on “Üye Ol

 1. sevgi oztekin

  site yönetimine teşekkür ederim çoğu zaman aradığımız şeyi sitelerde bulamıyoruz oraya buraya yönlendiriyorlar sizin sitenizin içeriği güzel daha çok güncellerseniz sevinirim

  Reply
 2. ayda cansu

  merhaba admin arama motorlarında bulamadığım içeriği burada buldum teşekkür ederim size sitenizi takip listeme aldım zaman zaman ziyaret edeceğim iyi çalışmalar.

  Reply
  • admin Post author

   Merhaba
   Ayda Hanım,

   INLPTA olarak türkiyede ilk NLP eğitimini veren ve en geniş kullanıcı kitlesine ulaşmış kurum olmamıza rağmen henüz Türkiye Şubemiz çok genç sayılır. Türkiyedeki akredite hizmetini bizden alan firmalarıda düşünerekten yavaş ama emin adımlarla ilerlemeyi uygun gördük. Teveccühünüz için teşekkürler.

   Keyifli çalışmalar
   Saygılarımızla
   INLPTA Türkiye

   Reply
 3. Didem EROL

  Merhaba, Türkiyede NLP eğitimleri veren kimin biografisine baktıysam inlpta ismini gördüm biraz araştırma ile size ulaştım. NLP Practitioner eğitimimi Saygın & Saygın danışmanlıktan, Master Practitioner eğitimini LİVCON dan aldım. Uluslar arası akreditasyon ve yetkinlik için şimdi trainer eğitimi almak ve inlpta birliğine katılmak istiyorum.Ücret, şartlar ve tarih konusunda beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.

  Reply
  • admin Post author

   Merhaba
   Didem Hanım,

   INLPTA Dünyanın ilk eğitmen yetiştiren ve Uluslararası akreditasyon veren firması olarak bilinmektedir. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’ye NLP’yi öğreten kurum olarak mutluluk duymaktayız. Bildiğiniz gibi Trainers Training eğitimi Practitioner ve Master Practitioner eğitimlerini tamamlayıp, yetkinlik unvanı kazananların katılabileceği eğitimdir. Aldığınız eğitimler INLPTA standartlarına uygun olduğu taktirde INLPTA – Uluslararası NLP eğitmenleri birliğine kaydınız yapılabilir. 48 saat içinde katılma koşulları ile ilgili tarafınıza mail atılacaktır.

   Trainers Training eğitimi 2016 yılı 3. çeyreğinde Dr. Wyatt Woodsmall tarafından gerçekleştirilecektir. Ön başvuru için http://www.inlptaturkiye.org/iletisim/ adresine bilgi bırakabilirsiniz.

   Keyifli çalışmalar
   Saygılarımızla
   INLPTA Türkiye

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *